Korendy Global ve Korendy Türkiye hakkında


Sevgili ve Değerli Korendy Ailesi,

Malumunuz, son zamanlarda yaşanan gümrük sorunları nedeniyle, Kore'den gönderi yapmayı durdurmuştuk. Biliyoruz, hepiniz sabırsızlıkla satışların yeniden açılmasını bekliyor ^_^

Mesela birçoğu "abi artık bi aç şu kapıyı ya..." diye camımızı çaldı

Kimisi de "beklemekten gözlerim kurudu, Allah iyiliğini versin Korendy..." diye uzun uzun camdan bakıp mır mır etti. 

Hatta bazıları ise "malzemeler bitti Korendy, artık ekmek maskesi yapmayı keşfettim, size ihtiyacım kalmadı" gibi beklenmedik tavırlar gösterdi.

O yüzden biz de yeniden gönderim yapmak için elimizden geleni yapalım dedik ve satışlarımıza başladık. Yuppiiii ^_^

Fakat sipariş sayısında belli bir kota ve limit olacak :(

"Nası yani... anlamadım!" dedi aşağıdaki

Yani ortalama 10 günde bir yaklaşık 50 adet sipariş alacağız. Eğer gönderim kotamız dolarsa satışları durduracağız. Kotalar açıldığında ise size topluca email gönderip satışlara devam edeceğiz. 

Lütfen buna dikkat ediniz: Toplam siparişin ortalama 400TL ve 600ml/gram'ı geçmemesine özen gösteriniz. Bu sayede daha fazla sipariş alabiliriz.

"Hay Allah... Satışlar yeniden başladı diye sevindik. Kursağımızda kaldı ya.. Hem kotalı ve hem de limitli olacak" diye mırıldandı sarı kız...

  

Ama çok üzülmeyin, ikinci haberimiz ise Türkiye sitemiz hakkında ^_^

Korendy Türkiye sonunda açılıyor...

Heyecanla beklediğiniz Korendy Türkiye sonunda açılıyor... Sitemize yakında www.korendy.com.tr adresinden erişebileceksiniz.

"Ay gerçekten mi ya... azım kulaklarımda şimdi" dedi tekir.

Peki ne zaman açılacak?

Resmi işlemler ve markalar ile anlaşmalar gerçekten çok zahmetli ve zaman alan bir süreç. O yüzden ortalama olarak Kasım 2017 gibi açılır diye tahmin ediyoruz.

Korendy com ve Korendy com tr arasında ne fark olacak?

korendy.comKorendy Global olarak Güney Kore'den bütün dünyaya gönderim yapacak. Fakat korendy.com.tr ise Korendy Türkiye olarak sadece Türkiye içinde satış yapacak

Gönderim hızı: Korendy Global gönderim süresi 3 haftayı bulabilecek.  Korendy Türkiye ise 1~3 gün içinde gönderilerinizi size ulaştıracak.

Ürün çeşitliliği: Korendy Global her zamanki gibi bütün Kore cilt bakım ürünlerini ve markalarını Güney Kore'den göndermeye devam edecek. Fakat Korendy Türkiye ise az ve öz sayıda ürün satışı yapacak. Yani sadece en etkili ve en sağlıklı cilt bakım ürünlerinin satışını yapacak. Bu sayede hangi ürünü alsam diye kafanız karışmayacak ^_^ 

Ödeme yöntemi: Korendy Global'de sadece kredi ile alışveriş yapabileceksiniz. Fakat Korendy Türkiye'de ise kredi kartı, havale/eft imkanına sahip olabileceksiniz. 

Ürün fiyatları: Korendy Türkiye ürünleri toptan temin edeceği için ürünler daha uyguna gelmiş olacak. Fakat %20 ÖTV, %18 KDV ve %20 ilave gümrük vergileri dolayısıyla, satış fiyatları bayağı bir yükselecek :(

Yasal bağ: Korendy Global ile Korendy Türkiye arasında hiç bir yasal bağ yoktur. Korendy Global İngiltere menşeli bir şirket olmakla birlikte, Korendy Türkiye ise sadece Türkiye menşeli bir limited şirketidir.

Başka merak ettiğiniz bir konu varsa, bu sayfadaki yorum kısmında belirtebilirsiniz ^_^

Şimdilik hoşçakalın
Hepinize Güney Kore'den sevgilerle
Korendy Global