Cosrx'te tatlı indirim!


COSRX çıldırmış olmalı!!!   


Ama gerçekten de öyle :) Tam bir pazarcı ağzıyla indirim kampanyası yapıyoruz, rezil olduk :D Neyse aramızda yabancı yok  ;)

Bu seferki kampanyamızda en çok satan COSRX ürünlerinde geçici bir süre ile %30 civarında indirim yaptık. Ne kadar geçici diye soran oldu sanki. Elimizdeki limitli stoklar bitene kadar diyelim :) 

Bilmeyenler için.... Cosrx ürünleri cilt sorunlarıyla mücadelede çok başarılı, hakkını vermek lazım, gerçekten öyle. Kore'de ve dünyada peynir ekmek gibi satılıyor. Ve bizde zar zor bulup toptan alma imkanı elde ettik. Umarız ileride üretim kapasitelerini yükseltirler ve indirimleri sürekli yaparız. Neyse fazla laf ebeliği yapmadan sizleri indirimlerle başbaşa bırakıyoruz...  
 


Cosrx - Acne Pimple Master Patch (24 Patches)
40.90 TL >19.90 TL


Bu patch, halk arasında yama diyoruz, hali hazırdaki patlamış yada patlamamış mısır olan sivilcelerin acısını azaltıp, hızlıca iyileşmesini sağlıyor. İlk tedavi için bire bir.Cosrx - Natural Bha Skin Returning Emulsion 100ml
99.90 TL > 66.90 TL


Bu BHA ürünü de yağlı ve sorunlu ciltler için ideal. İçerisindeki propolis ve BHA ile yağı dengeliyor, ölü hücreleri temizleyip mezara gömüyor ve cildin yenilenmesini hızlandırıyor. Propolis zaten arılardan gelen en doğal antibiyotik. O yüzden cildi virüslerden koruyucu etkisi de var.
 


Cosrx - Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml
100.90 TL > 89.90 TL


Önceden yabancıların salyangozu ne diye bir ton para verip Türkiye'den satın aldığını sorar dururdum. Kore'ye gelince öğrenmiş oldum :D Neyse, bu şişedeki ürün %96 oranında salyangoz özü bulunduruyor. Ciltte oluşacak hasarlara karşı cildi muazzam bir şekilde besliyor. Sonuç olarak cildiniz daha esnek, genç ve sağlıklı oluyor.  Cosrx - Aha/Bha Clarifying Treatment Toner 150ml
89.90 TL > 79.90 TL


Bu tonik ürünü zaten bir mucize. İçerisindeki doğal mineraller sayesinde ciltteki beyaz-siyah noktaları ve yara, sivilceleri önlüyor ve gideriyor. Bu sayede kusursuz bir cilde kavuşturuyor.
 


Cosrx - Bha Blackhead Power Liquid 100ml
109.90 TL > 79.90 TL


Bu ürünü uzun süredir çok isteğe rağmen temin edemiyorduk. Fakat en sonunda geldi... 
Kısacası bu ürünün, siyah noktaların ve fazla sebumun oluşumunu azalttığı, ayrıca cildi nemlendirdiği klinik deneylerle ispatlanmış bir içeriği var.Cosrx - Salicylic Acid Exfoliating Cleanser 150ml
63.90 TL > 49.90 TL


Ölü hücreleri pul pul döküp yenileyen bu ürün, doğal salisilik asit içeriyor. Ayrıca siyah ve beyaz noktaları da temizliyor. 

Sonuç olarak cildinize iyi bir tedavi ve koruma uygulamak istiyorsanız, Cosrx ürünleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli.

Eğer indirimden önce bu ürünlerden aldıysanız üzülmeyin, şimdi tekrar fazla fazla alın. Çünkü cilt tedavisi uzun ve sabır gerektiren bir süreç. Daha çok ihtiyacınız olacak.

Bütün COSRX ürünlerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Cildiniz bizim için çok önemli
Koreden sevgiler
Korendy