%100 Memnuniyet Garantisi


Bütün siparişleriniz Korendy memnuniyet garantisi altındadır.

%100 Orijinal Güney Kore 

Ürünlerimiz %100 orijinal Güney Kore üretimidir ve Güney Kore çıkışlıdır. Siparişleriniz elinize ulaştığında postanın Güney Kore çıkışlı olduğunu görebileceksiniz. Güney Kore'de devlet denetlemesi çok sıkı ve caydırıcı olduğu için, Güney Kore çıkışlı olan ürünlerin orijinalliğinden hiç bir zaman şüpheniz olmasın. 

Ayrıca Kore'de cilt bakım ürünlerinin tüketimi çok hızlı olduğu için ürünler yeni üretimdir. Bu yüzden Korendy'den aldığınız ürünlerde son kullanma tarihi sorunu yaşamayacaksınız.

 

%100 Güvenli teslimat

Uluslararası taşımacılıkta her zaman risklerle karşılaşabilirsiniz. Fakat Korendy ile güvenli teslimat garantisi sayesinde siparişleriniz maximum 7 haftada elinize ulaşmazsa, siparişlerinizi ücretsiz olarak tekrar gönderiyoruz yada para iadesi yapıyoruz.

 

7/24 Türkçe hizmet

Korendy'nin Türkçe hizmeti sayesinde sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilir ve E-posta, Facebook veya Instagram üzerinden her türlü soru ve istekleriniz için ulaşabilirsiniz. 

 Tüm Türkiye'ye bedava kargo

100 TL üzeri siparişlerinizi Güney Kore’den Türkiye’nin her yerine ayrım yapmaksızın ücretsiz olarak göndermekteyiz.

 

 

%100 Kolay iade ve değişim 

Nakliye süresince hasar gören yada bozulan siparişlerinizde para iadesi yada kolay değişim yapıyoruz. Kusurlu siparişlerin fotoğrafını çekip E-posta üzerinden göndermeniz yeterli. 

E-posta'nızı gönderin, kampanyaları kaçırmayın!