İade ve Değişim


İADE VE DEĞİŞİM

Postanız henüz gönderilmediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Sadece bize email göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece size hemen para iadesi yapabiliriz. İade veya değişim yapmak için bize sipariş numarasını bildirmeniz gerekmektedir.

GERİ ÖDEMELER 
İade ettiğiniz ürünü alıp incelendikten sonra, size bildirmek için bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanmasını ya da reddedilmesini size bildireceğiz.

Eğer iadeniz onaylanırsa, o zaman para iadesi yapılacaktır ve para iadesi otomatik olarak kartınıza gönderilecektir. Eğer kartsız ödeme yaptıysanız, bize göndereceğiniz bir hesap numarasına iade tutarı yatırılacaktır.

GEÇ VEYA EKSİK GERİ ÖDEMELER 
Henüz bir geri ödeme almadıysanız, öncelikle banka hesabınızı kontrol edin. 
Daha sonra kredi kartı veren bankanızla irtibata geçin. İade miktarının kart ekstresinde görünmesi normalden biraz daha fazla sürede gerçekleşebilir. 
Bu da olmazsa bankanızla görüşün.

Tüm bunları yaptığınız halde hala henüz geri ödeme almadıysanız, musterihizmetleri@korendy.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ HAKKINDA 
Sadece hatalı veya hasarlı ürünlerin değişimini yapmaktayız. Eğer aynı ürünle değişim yapmak istiyorsanız öncelikle musterihizmetleri@korendy.com bize bir e-posta gönderin ve ardından ürünleri size vereceğimiz adresimize gönderin.

Bizden kaynaklanmayan bir hata olmadıktan sonra iade ve değişimler için kargo ücretleri size ait olacaktır. Orijinal kargo masrafı iade edilmez. Eğer geri iade hakkına sahip olursanız, orijinal kargo miktarı hesabınızdan düşülür.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değişim yapılacak ürünlerin elinize ulaşma süresi değişebilir.